Szanowni Państwo !

W nowym roku 2020/21 Przedszkole Nr 166 czynne będzie w godz. 6.45 – 17.00
Godziny pracy poszczególnych oddziałów:

Gr. I. 8.00 – 16.00

Gr. II. 7.00 – 17.00

Gr. III. 6.45 – 16.30

Gr. IV. 7.30 – 16.30

Gr. V. 8.00 – 17.00

Gr.VI. 8.00 – 16.00

Rodzice dzieci nowo przyjętych do I gr. proszę przynajmniej przez pierwszy tydzień dostosować godzinę przyprowadzania i odbierania dziecka do wyznaczonych godzin pracy oddziału.
Tylko przez pierwszy tydzień Rodzice dzieci nowo przyjętych mogą wchodzić na teren przedszkola i bezpośrednio kontaktować się z nauczycielami zachowując przyjęty reżim sanitarny (maseczka, dezynfekcja dłoni).

Dzieci rozpoczynające edukację w przedszkolu przynoszą kapcie, piżamkę i ubrania na zmianę. Proszę te rzeczy podpisać.

Uprzejmie informuje, że stawka żywieniowa od 1 września 2020r. będzie wynosiła 12 zł.
Godziny posiłków pozostają bez zmian.

Zebrania organizacyjne z Państwem odbędą się w pierwszych dwóch tygodniach września br. / o terminach będą Państwo poinformowani/
Na zebraniu może uczestniczyć tylko jeden rodzic zachowując przyjęty reżim sanitarny (maseczka, dezynfekcja dłoni)

Proszę o wypełnienie załączonych dokumentów.

Życzę miłego i bezpiecznego roku dla nas wszystkich.

Grażyna Żelechowska

deklaracja psych log

Zasady-przyprowadzania-i-odbierania-dzieci_

zgoda na pomiar temperatury